O nas
Właścicielem sklepu jest Sticco Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000701188, Sąd Rejonowy w Gliwicach X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, mająca siedzibę w Gliwicach przy ul. Plebiscytowej 1, NIP: 631-26-75-774, REGON: 368794940, adres poczty elektronicznej: sklep@sticco.pl.


STICCO : Mark the future


STICCO to profesjonalne systemy oznaczeń spełniające potrzeby nowoczesnych przedsiębiorstw.

Produkujemy nowoczesne systemy oznaczeń, dostarczając naszym partnerom rozwiązania gwarantujące bezpieczeństwo, estetykę, trwałość oraz czytelność ciągów komunikacyjnych, miejsc składowania oraz stref niebezpiecznych.

Efektem naszej działalności jest kompleksowa oferta etykiet i oznaczeń dostosowana do aktualnych uwarunkowań rynkowych, wymogów prawnych oraz wymagań i potrzeb klientów reprezentujących liczne gałęzie gospodarcze. Nasze wyroby powstają na bazie autorskich kompozytów STICCO. To dzięki temu uznano je za jedne z najlepszych na rynku!

Walka z epidemią

Chęć przyłączenia się do walki z rozprzestrzeniającym się zagrożeniem, skłoniło nas do decyzji o uruchomieniu nowej linii produktów. Wykorzystując doświadczenie w produkcji oznaczeń przemysłowych, oddajemy w Państwa ręce nowoczesne oznaczenia samoprzylepne.

Bezpieczeństwo i wydajność ze STICCO

Tworzenie bezpiecznych i wydajnych centrów logistycznych, obiektów użyteczności publicznej czy zakładów produkcyjnych nie jest łatwym zadaniem. Cel ten może być osiągnięty między innymi dzięki odpowiedniemu oznaczeniu ciągów komunikacyjnych, miejsc odkładczych czy specjalnych stref wyłączonych z ruchu.

Dzięki trwałym, czytelnym i odpornym systemom etykiet i oznaczeń STICCO produkowanych na bazie naszych kompozytów, nasi klienci są w stanie zachować najwyższy poziom bezpieczeństwa i wydajności pracowniczej – niezależnie od branży, w której działają.

Aby spełnić potrzeby naszych klientów, stawiamy na duże zróżnicowanie produkcji i nieustanne poszukiwanie najlepszych rozwiązań. Oferujemy szeroką gamę nowoczesnych produktów dostosowanych do potrzeb:
  • Magazynów i hal produkcyjnych
  • Przedsiębiorstw gospodarujących odpadami
  • Obiektów użyteczności publicznej
  • Centrów handlowych
  • Przedsiębiorstw farmaceutycznych, kosmetycznych i spożywczych
 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email sklep@sticco.pl lub telefonicznie pod numerem +48 32 230 7 555.

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
antyvirus.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl